Bizi Arayın
WhatsApp

Tamamen İsteğinize Özel Web Sitesi

Tamamen aklınızdaki tasarımı dijitale dönüştüren web siteleri üretiyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda sayfa tasarımlarını hazırlıyor, telefon, tablet ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

tab yazılım web tasarım firması

Mobil ve Tablet Uyumlu

Tüm akıllı cihazlar ile uyumlu, akıllı web siteleri üretiyoruz. Cep telefonu ve tablet cihazlara göre değişen arayüzler tasarlıyoruz.

tab yazılım web tasarım firması

Arama Motorlarında Bulunabilir

Arama motorlarının belirlediği tüm kriterleri biliyor ve hazırladığımız web sitelerinde bu kriterleri eksiksiz bir şekilde web sitenize uyguluyoruz.

tab yazılım web tasarım firması

Eşsiz Kullanıcı Deneyimi

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların kolay kullanım ve ziyaretleri için kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, eşsiz tasarımlar ile üretiyoruz.

tab yazılım web tasarım firması tab yazılım web tasarım firması
web tasarım istanbul

Web Tasarım

Günümüzün en etkili pazarlama aracı olan web siteleri ile ürün ve hizmetlerinizi kolaylıkla tanıtabilir, pazarlamasını yapabilirsiniz. Eşsiz bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi internet bağlantısı olan her yerde gösterebilir, doğru pazarlama stratejisi uygulandığı takdirde ise satışlarınızı arttırabilirsiniz. İşte bu noktada 11 yıllık tecrübemiz ile önce web sitenizi ziyaret edecek kullanıcıları düşünerek tasarımı o yönde hazırlıyor, cep telefonu ve tablet cihazlar ile tamamen uyumlu olacak şekilde geliştiriyoruz. Tamamen size özel hazırladığımız web sitesinin alt yapısını, arama motorlarının istemiş olduğu tüm kriterleri uyguluyor, böylelikle arama motorlarında bulunabilir web siteleri üretiyoruz. Ayrıca sitenizi tamamlayıp yayına aldıktan sonra, web sitenizden satış yapmanız için gerekli olan tüm dijital pazarlama stratejilerini birlikte gerçekleştiriyor, işinizi birlikte büyütüyoruz.

Teklif Verelim

Fikir Üretelim

Çalışmaya Başlayalım

Teslim Edelim

tab yazılım web tasarım firması


Web Tasarım


Web tasarım, günümüzde artık her firmanın en büyük ihtiyaçları arasındadır. Bunun en büyük nedeni ise gelişen teknoloji ile birlikte firmaların müşterilerine en kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan bir araç olmasıdır. Akıllı telefon kullanım oranının artması ile birlikte artık herkes bir ürün ya da hizmet almadan önce kesinlikle internette bir araştırma yapar ve bu araştırmanın sonucunda alacağı ürün ya da hizmeti hangi firmadan alacağına karar verir. Web tasarım işte bu nokta da çok önemlidir. Sunduğunuz ürün ya da hizmeti internette her gün milyonlarca kişi arıyor olabilir. Bu aramaların arasında sizde yer aldığınız takdirde satışlarınızı hızlıca arttırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Kusursuz bir şekilde yapılmış web tasarım ile firmanızın tanıtımını kolayca yapabilir ve iş yeriniz nerede olursa olsun müşterileriniz sizi internet üzerinden kolayca bulabilir.
Eğitim platformlarının artması ile birlikte artık herkes internet üzerinden merak duyduğu bir konu hakkında kolayca eğitim alabilir ve kendini bu alanda geliştirebilmektedir. Web tasarım konusu da bu alanlardan bir tanesidir. Merak duyan kişiler kısa bir süre eğitim aldıktan sonra kendilerini gerçek bir uzman olarak tanıtıp, müşterileri ile o şekilde görüşmektedir. Durum böyle olunca müşteriye verilen fiyatlar oldukça uygun gelmektedir. Çünkü yeni başlayan bir kişi de kendisi görmese de birçok eksik bulunmaktadır. Web sitesinin sadece tasarımı değil, alt yapısı, arama motoru tanımlamaları, güvenlik işlemleri, sunucu kısmı gibi birçok farklı bölümü bulunmaktadır. Web sitesi yaptırmanın en büyük amacı, internet üzerinden yeni müşteriler bulmaktır. Uygun fiyata yapılmış bir web tasarım ile doğal olarak yeni müşteriler bulma durumu çok düşük bir olasılık olacaktır. Böylece internet sitesi yaptıran firmada, internetten müşteri gelmiyor düşüncesine kapılarak kendisine gelecek potansiyel müşterileri farkında olmadan geri çevirmektedir. İnternetin gücünden faydalanan rakiperi yeni müşteriler edinirken, web sitesi başarısız olan firmada geleneksel pazarlama yöntemleri ile ürün ya da hizmetlerini satmaya devam etmektedir. Fakat profesyonel web tasarım ile hazırlanmış bir web sitesi, sizin ürün ya da hizmetinizi arayan kişilere ulaşmanızı sağlayacak en kritik araçtır. Şimdi bir empati yapın, bir ürün ya da hizmet satın alacaksınız, ilk olarak Google'da arama yaparsınız ürün ya da hizmet ile ilgili fiyatlara, açıklamalara ve yorumlara bakarsınız. Sonrasında ise fiyatı, tasarımı, güvenirliliği yüksek olan siteden online ya da telefonla arayarak sipariş verirsiniz. Böyle bir süreçten sonra sipariş verdiğiniz firmanın sahibini düşünün. Tabiri caizse oturduğu yerden hiç bir uğraş sarfetmeden yeni bir müşteri edindi, üstelik google'da günde milyonlarca arama yapılıyor. Web tasarım konusunda 11 yıllık tecrübemiz ile sizlere anahtar teslim web siteleri hazırlıyoruz. Tüm süreci profesyonel olarak kendimiz yönetiyor, tasarımdan alt yapısına, kullanıcı deneyiminden arama motoru optimizasyonuna kadar tüm adımları kusursuz şekilde oluşturarak firmanızı internet ortamında bulunabilir hale getiriyor, kurumsallığınıza katkı sağlıyoruz. Web tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0212 541 03 10 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarım Nedir?


Web tasarım nedir sorunuzun detaylı cevabını burada bulabilirsiniz. Web tasarım; kişi ya da firmaların kendilerini veya ürün ve hizmetlerini tanıtmak için oluşturdukları ve internet erişimi olan tüm cihazlardan bu bilgileri gösterebildikleri bir dijital araçtır diyebiliriz. Web tasarım nedir sorusuna daha detaylı bir cevap vermek gerekirse; yeni nesil pazarlama aracıdır. Geleneksel pazarlamada firmalar ürün ya da hizmetlerini satmak istedikleri kişileri ziyaret edip, bunları tek tek gösterip zaman kaybederken, teknolojinin gelişmesi ile birlikte web sayfaları gelişti ve artık herkes ürün ya da hizmetlerini bir web sitesi oluşturup burada kolayca sergileyip, satışını da aynı şekilde internet sitesi üzerinden kredi kartı ya da kapıda ödeme gibi seçenekler ile satabilmektedir. Web tasarım nedir sorusuna açıklayıcı bir cevap verdiğimizi düşünüyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan ya da e-posta adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi aktarımında bulunabiliriz.

İstanbul Web Tasarım


Firmalar genellikle web tasarım yaptırdıkları ya da yaptırmak istedikleri web tasarım ajanslarının aynı şehirde olmasını ve kendilerine yakın olmasını istemektedir. Bunun en büyük nedeni yaşadığı ya da yaşayacağı muhtemel sorunlar için hızlıca çözüm bulmak istemeleridir. İstanbul web tasarım firması olarak 2008 yılında kurulmuş olup, geride bıraktığımız süre içerisinde yüzlerce kişi ve firmaya web tasarım hizmeti sunmuş bulunmaktayız. Sizinde İstanbul web tasarım konusunda bir arayışınız varsa, sizlere kusursuz hizmet sunmak için buradayız. Ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunup, hayal ettiğiniz bir web sitesi yapmak için buradayız. İstanbul’da bulunan ofisimize dilerseniz ziyarete gelebilir ya da biz sizi ziyarete gelebilir, projeniz hakkında detayları konuşabilir ve ardından projenizi ne kadar sürede yapacağımız, hangi teknolojileri kullanacağımız gibi detayları tekliflendirebiliriz.


Web Tasarım Ajansı


Ajansımız 2008 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, sayısız kişi ve firmaya web tasarım, dijital pazarlama gibi alanlarda hizmet vermiştir. Web tasarım ajansı arayışınız için doğru yerdesiniz. Tam hizmet ajansı olarak müşterilerine web tasarımdan dijital pazarlamaya, logo tasarımından arama motoru optimizasyonuna kadar tüm dijital ihtiyaçları için en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş olan Tab Yazılım, web tasarım ajansı arıyorsanız ofisimize bir kahve içmeye bekleriz. Web tasarım ajansı firmanızın en önemli ortağıdır. Günümüzde firmaların en önemli pazarlama aracı olan web sitesi, başarılı bir web tasarım ajansı ile sizlere yeni müşteriler kazandırabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir ve işlerinizi büyütmenize yardımcı olabilir. İşletmenizi büyütmek, satışlarınızı arttırmak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Web Tasarım


Firmanızı en iyi şekilde ve en doğru yansıtan araç web sitenizdir. Web sitenizi yaptırmadan önce firmanın yapmış olduğu işleri inceleyebilir ya da firmanın ofisini ziyaret ederek kendileri ile birebir görüşebilirsiniz. Kurumsal web tasarım için en doğru hamle bu olacaktır. Şirketiniz büyük firma olabilir fakat web siteniz bunu yansıtmıyorsa, hedef kitleniz tarafından küçük bir firma gibi gözükebilirsiniz. Kurumsal web tasarım yaptırarak şirketinizi en doğru şekilde tanıtabilir, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sergileyerek kolayca pazarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün ve hizmetlerinizi dünyanın her yerinden erişilmesi, arama motorlarında kolay bulunabilmesi için web sitenizin alt yapısını semantik web teknikleri ile geliştirerek, kurumsal web tasarım yanı sıra arama motorları ile uyumlu bir web sitesi sahibi olursunuz. Kurumsal web tasarım yaptırmak istiyorsanız, binlerce mutlu müşterimiz gibi sizde bizi tercih edin, firmanızı tanıyalım ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak dijital çözümleri üretelim.

Web Tasarım Firmaları


İstanbul ve Türkiye genelinde binlerce web tasarım firması bulunmaktadır. Web tasarım firmaları sizlere talebiniz doğrultusunda en iyi web sitesini yapmak için çalışma yaparlar. Web tasarım firmaları arasından seçim yapmak için öncelikle ilgili firmanın kaç yıldır faaliyet gösterdiğini, kaç kişilik bir ekibe sahip olduklarını ve ofislerini görmek sizin için en iyi seçim kriterleri olacaktır. Çünkü web tasarım firmaları her ihtiyacınızı doğru bir şekilde anlayacak tecrübeye sahip olamayabilir. Bunun için vizyon, yaptığı siteler, geride bıraktığı yıllar çok önemlidir. Bunların hepsi bir yerde toplanınca profesyonel bir web tasarım firması olmuş olursunuz. Geride bıraktığımız yıllarda birçok kişi, kurum ve markaya; web tasarım, google adwords ve arama motoru optimizasyonu gibi hizmet verdik. Yaptığımız işler hakkında bilgi edinmek ya da toplantı talepleriniz için bizimle iletişime geçerek sizlere en iyi dijital çözümleri üretebiliriz.


Web Sitesi Tasarımı


Web sitesi tasarımı birkaç farklı aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle müşterinin istek ve ihtiyaçlarını dinleyip, müşterinin ne istediğini anlıyoruz. Ardından ekibimiz ile birlikte web sitesi tasarımı için değerlendirme yaparak, nasıl bir yol izleyeceğimizin haritasını çıkarıyoruz. Ardından birkaç grafik programı yardımı ile istenilen sayfaların tasarımını yapmaya başlıyor, hem masaüstü bilgisayarlar hem de taşınabilir cihazlar için ayrı ayrı tasarımlar çıkarıyoruz. Çıkardığımız tasarımın ardından müşteriye sunum yapıyor, bu yaptığımız sunum ile birlikte istenilen revizeler varsa onları yapıyor, müşteriden tasarım onayı aldıktan sonra arayüz tasarımını HTML/CSS teknolojilerini kullanarak, resim halinden çıkararak bir şablona dönüştürüyor, ardından fonksiyonların çalışıp, veritabanından verileri çekilip yazılması için programlamasına başlıyoruz. İşte genel olarak özetlemek gerekirse web sitesi tasarımı bu aşamalardan oluşmaktadır.

İnternet Sitesi

İnternet sitesi günümüzde firmaların en önemli pazarlama aracıdır. Akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte son yıllarda özellikle artık herkes bir ürün ya da hizmet satın almadan önce arama motorlarından arama yaparak, satışı yapılan ürün ya da hizmet ile ilgili olan internet sitesi ziyaret alır, bu ziyaretler sayesinde satışlarınızı arttırabilir ve yeni müşteriler elde edebilirsiniz. İnternet sitesi yaptırarak ürün ve hizmetlerinizi kolayca pazarlayabilirsiniz. Nasıl bir internet sitesi istediğinizi bilmiyorsanız sektörünüzde hizmet veren diğer firmaların web sitelerini inceleyip fikir elde edinebilirsiniz ya da tamamen bize bırakarak internet sitenizi sizi en iyi temsil edecek şekilde tasarlayabiliriz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İnternet Sitesi Nasıl Kurulur?

İnternet sitesi nasıl kurulur aramanız ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. İnternet sitesi kurmak için öncelikle kendiniz mi yapacaksınız yoksa hazır bir alt yapı mı kullanacaksınız buna karar vermeniz gerekiyor. Eğer hazır alt yapı kullanacaksanız wordpress, joomla, opencart gibi hazır alt yapıları inceleyebilir ve yaklaşık yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde kendi internet sitenizi kurabilirsiniz. Eğer hazır alt yapı değil de kendiniz sıfırdan yapmak istiyorsanız öncelikle olarak alan adı ya da diğer bir adı ile domain almalısınız. Domain web sitenizin adresidir. www.abc.com gibi. Domain aldıktan sonra hemen ardından hosting almanız gerekmektedir. Alacağınız hostingin özellikleri web sitenizin boyutuna göre küçük bir paket ya da orta seviye bir paket ilk aşamada işinizi görebilir. Bunların ardından html ve css öğrenerek web sitenizin sayfalarını oluşturmaya başlayabilirsiniz. İnternet sitesi nasıl kurulur konusunu daha da uzatabiliriz. Çünkü oldukça detaylı bir konudur. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek istediğiniz internet sitesini kolayca yaptırabilirsiniz. İnternet sitesi kurmak, internet sitesi açmak ve internet sitesi nasıl açılır gibi konular hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da ofisimizde bir kahve içerek sizi bilgilendirebiliriz.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları istediğiniz projeye göre değişkenlik göstermektedir. Sabit bir web tasarım fiyatı bulunmamaktadır. İstediğiniz web sitesinin içeriği nasıl olacak, detayları nelerdir, kaç gün sürer gibi kriterler web tasarım fiyatları için en önemli unsurdur. Web tasarım fiyatları için ortalama bir fiyat vermek gerekirse; 500 TL gibi yaklaşık bir fiyata web sitesi yapılabilir ve bu fiyat istediğiniz web sitesinin içeriğine, detaylarına göre artabilir ya da azalabilir. İstediğiniz web tasarım ile ilgili net fiyat almak istiyorsanız hemen bize ulaşın, fiyat bilgisi verelim.

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları her firmada farklılık gösterebilmektedir. Örneğin sizin projeniz için bir firma 1.000 TL fiyat verirken başka bir firma aynı projeye 2.000 TL fiyat verebilir. Fiyatlar sizin istediğiniz projeye göre, ne kadar sürede biteceğine göre değişkenlik göstermektedir. Eğer firma daha önceden aynı sektöre web sitesi yaptıysa, aynı web sitesini size göre uyarlayarak satabilir. Bu durumda fiyatı daha düşük olmaktadır. Ya da hazır alt yapı kullanıp web siteleri oluşturuyorsa bu durumda da aynı şekilde web sitesi fiyatları düşük olmaktadır. Web sitesi fiyatları için net bir rakam öğrenmek istiyorsanız şimdi bizi arayın ya da e-posta gönderin, önce sizi dinleyelim istediğiniz doğrultusunda size en uygun fiyat teklifini verelim.


Web Sitesi Kurmak

Web sitesi kurmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. 2008 yılında kurulmuş olan firmamız geride bıraktığı süre içerisinde sayısız kişi ve kuruma web sitesi kurmuştur. Web sitesi kurmak konusunda sizlere en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde sunabiliriz. Önce sizi dinler, istek ve ihtiyaçlarınızı anlar ve sizlere en iyi dönüşümü sağlayacak olan web siteni kurmak için çalışmalara başlarız. Web sitesi kurmak profesyonellik istediğinden dolayı hazır araçlar ile yapacağınız web sitesi çok amatör olacaktır ve müşteri deneyiminizi olumsuz etkileyeceği için sizlere bir katkısı olmayacak, yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olamayacaktır. Rakipleriniz profesyonel web sitesi yaptırmışken sizde web sitesi kurmak için daha fazla geç kalmayın hemen bize ulaşın. İsterseniz ofisimize ziyarete gelin ya da biz sizi ziyarete gelelim size bütün detayları en ince ayrıntısına kadar anlatıp bilgilendirelim ve sizlere web sitenizden nasıl müşteri bulmanız gerektiğine dair çalışmaların hepsini yapalım. Tıpkı şuan sizin bizi bulduğunuz gibi potansiyel müşterileriniz de sizi bulsun.

Web Sayfası Kurmak

Web sayfası kurmak son derece titizlik ve profesyonellik istemektedir. Çünkü basit seviyede web tasarıma başlangıç yapmış olan kişilerin, firmanızın web sitesini yapmış olması size ilk aşamada düşük fiyata web sitesi yaptırdığınız için karlı gibi gözükmüş olsa da, geride bıraktığınız her gün aslında zarar etmiş olursunuz. Web sayfası kurmak genel olarak bakıldığında basit gibi gözükebilir ama detayları tahmin ettiğinizden daha fazladır. Web sayfası kurmak öncelikle kullanıcı deneyimi için kusursuz olmalıdır. Yani web sayfanızı ziyaret eden kişiler kolaylıkla sayfalar arasında gezebilmeli ve içeriklerinize rahatlıkla erişim sağlayabilmelidir. Bunun yanı sıra web sayfanızın alt yapısı kesinlikle arama motorları ile uyumlu olmalıdır. Çünkü arama motorları web sayfanıza gelecek olan ziyaretçilerin çok büyük bir kısmını size sağlar. Arama motoru optimizasyonu yapılmış olan web sayfası, istediğiniz kelimelerde başta google olmak üzere, diğer arama motorlarında ilk sayfada çıkar. Ve ürün veya hizmetinizi arayan kişiler sizi kolaylıkla bulmuş olur. Bunun ardından siparişlerinizi alabilir ve internetin eşsiz pazarlama gücünün farkına varabilirsiniz. Belirttiğimiz tüm başlıklar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızı ziyaret edin. Bizi arayabilir, bize e-posta gönderebilir ya da ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz. Ofisimiz ya da ofisinizde sizlere merak ettiğiniz tüm soruların cevabını vererek, dijital pazarlamanın en etkili şekilde nasıl yapılması gerektiği konusunda yardımcı olabiliriz.

11 Yılda 500'den Fazla Kurumsal Firma Bizi Tercih Etti

TEKLİF İSTE
tab yazılım web tasarım firması tab yazılım web tasarım firması