Bizi Arayın
WhatsApp
agency banner image

Özel Yazılım Çözümleri

Tamamen sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. İşinizi büyütmek, üretim, sevkiyat sürecini hızlandırmak için istediğiniz ne olursa olsun, sizin için kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

tab yazılım web tasarım firması

Zaman Kazandırır

Özel yazılım programlar ile üretim, sevkiyat gibi aşamaları daha kısa sürede tamamlayarak, zaman kazanırsınız.

tab yazılım web tasarım firması

Entegrasyon

Kullandığınız muhasebe, stok takip, crm gibi programlar varsa, hepsi ile entegrasyon yapabilir böylelikle bütün aşamaların birbiri ile eş zamanlı olarak çalışmasını sağlayabiliriz.

tab yazılım web tasarım firması

Detaylı Raporlama

Raporlama bölümünde detaylı bir şekilde istediğiniz metrik için rapor alabilirsiniz. Satışları, üretimleri, teslimatları, gelir ve giderlerinizi, daha fazlasını bulabilirsiniz.

tab yazılım web tasarım firması

Teklif Oluşturun

Tekliflerinizi tek bir yerden oluşturabilir, resim ve video gibi içerikler ekleyerek sisteminiz üzerinden anlık olarak teklifinizi istediğiniz kişiye iletebilirsiniz.

tab yazılım web tasarım firması

Mesajlaşma

Hazırlayacağımız program içerisine mesajlaşma bölümü ekleyerek, şirketinizdeki tüm kişilerin birbirleri ile daha hızlı etkileşim haline geçmesini sağlayabiliriz.

tab yazılım web tasarım firması

Daha Fazlası

Bunlar sadece birkaç tanesiydi. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin, aklınızdaki programı anlatmaya başlayın, iş kontrolünüzü sağlayın.

Nasıl Yapıyoruz?

Özel yazılım projeler; şirketinizdeki üretim, teslimat, kontrol, muhasebe, müşteri takibi gibi süreçleri hızlandırmak, size zaman kazandırmak adına yapılan programlardır. Kısaca siz nasıl bir program istiyorsanız onu yapıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

istanbul yazılım firması
zaman

İsteklerinizi Dinliyoruz

İlk aşamada şirketinizi tanıyor, tüm süreçleri yakından takip edip bunları hızlandırmak adına fikirler üretiyor, sizin istek ve ihtiyaçlarınızı dinliyoruz.

rapor

Uygulamaya Başlıyoruz

Teknolojinin gücünü kullanarak, sizden aldığımız istekleri hazırlamaya başlıyor, aşama aşama sizinle paylaşıyoruz. Üstelik telefon, tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz şekilde oluşturuyoruz.

entegrasyon

Kullanımınıza Sunuyoruz

Yazılım ve test süreçlerini tamamladıktan sonra sizin için özel hazırladığımız programı kullanımınıza sunuyoruz. Artık herşey istediğiniz gibi ve tamamen kontrolünüz altında!

11 Yılda 500'den Fazla Kurumsal Firma Bizi Tercih Etti

TEKLİF İSTE
tab yazılım web tasarım firması tab yazılım web tasarım firması