Bizi Arayın
WhatsApp

Adwords Uzmanı

Tamamı adwords uzmanı olan kişiler, reklamlarınızın günlük optimizasyonunu yaparak, ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde pazarlamanıza yardımcı oluyoruz.

Arama Ağı Reklamları

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili Google'da yapılan aramaları belirleyelim, bu anahtar kelimelerle yapılan aramalarda Google'da ilk sayfada olun. Potansiyel müşterileriniz sizi bulsun.

tab yazılım web tasarım firması

Görüntülü Reklam Ağı

Türkiye'nin popüler sitelerinde reklamlarınızı istediğiniz yaş aralığı, konu, cinsiyet gibi kısıtlamalar ile hedef kitlenize gösterelim. Marka bilinirliğinizi arttırmaya hemen başlayalım.

tab yazılım web tasarım firması

Youtube Reklamları

Dünya'nın en popüler video paylaşım platformu olan Youtube'da reklamlarınızı göstermeye başlayalım. İster video ile ister resim reklamlar ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtalım.

tab yazılım web tasarım firması

Sertifikalı Google Reklam Ajansı

Sertifikalı Google reklam ajansı reklamlarınızı yönetsin, siz keyfinize bakın. Google reklamları ile isterseniz bulunduğunuz şehir ya da ülkeye, isterseniz tüm dünyaya reklamlarınızı gösterebiliriz. Üstelik bunun için birbirinden etkileyici reklam türleri kullanarak, hedef kitlenizin ilgisini çekebiliriz. Yüksek bütçeler gerektirmeye Google reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin satışını yapmaya bugün başlayabilirsiniz.

Reklamlarınıza başlamadan önce detaylı bir analiz gerçekleştiriyoruz. Bu analiz sürecinden kısaca bahsetmek gerekirse; öncelikle sektörünüzü inceliyor, sektörünüzle ilgili Google'da yapılan aramaları çıkarıyoruz. Bu aramaların hangi dönemlerde, hangi aylarda yapıldığını belirledikten sonra rakiplerinizin dijital pazarlama stratejilerini inceleyip, detaylı bir rakip analizi çıkarıyoruz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra yaratıcı reklam metinleri ile kampanyalarınızı oluşturuyoruz.

google partner

google ads adwords

Teklif Verelim

Fikir Üretelim

Çalışmaya Başlayalım

Teslim Edelim

tab yazılım web tasarım firması

11 Yılda 500'den Fazla Kurumsal Firma Bizi Tercih Etti

TEKLİF İSTE
tab yazılım web tasarım firması tab yazılım web tasarım firması